Wygraliśmy proces !!!


Publikujemy oświadczanie VIDEO z okazji zakończenia długiego procesu sądowego ws. książki p. Joanny Krośkiewicz (Onoszko), książki która zabrała nam wiele lat życia i oszukała setki czytelników. Czytamy i wysyłamy prosto z gór.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie zrzut-ekranu-2021-02-16-212728.jpg
link też tu: https://drive.google.com/file/d/17fpbwYaF_Juqj9BIUUSaey3JKgbzM7Ea/view?usp=sharing

***

Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, zakazuje pozwanym Joannie Krośkiewicz (Onoszko) i Wydawnictwu ZNAK publikacji i rozpowszechniania książki „Sekretne życie motyli” oraz zobowiązuje pozwaną Joannę Krośkiewicz (Onoszko) do publikacji przeprosin: „Przepraszam Panią Elizę Kubarską i Pana Dawida Kaszlikowskiego za to, że w związku z publikacją książki mojego autorstwa pt. „Sekretne życie motyli”, w której pod pozorem „fikcyjności” bohaterów naruszyłam ich dobra osobiste poprzez rozpowszechnianie fałszywych informacji o ich wyprawie, kwalifikacjach moralnych i zawodowych”.

***

Przeprosić ma również Społeczny Instytut Wydawniczy Znak sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie „za wydanie, promowanie i wprowadzenie do obrotu książki Joanny Onoszko pt. „Sekretne życie motyli”, która pod pozorem „fikcyjności” bohaterów narusza ich dobra osobiste poprzez rozpowszechnianie fałszywych informacji o ich wyprawie, kwalifikacjach moralnych i zawodowych”.

***

Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.

***

Przy okazji chcemy gorąco podziękować mecenasom Marcinowi Borucowi i Adamowi Zwierzyńskiemu, którzy przez 10 lat, cierpliwie i fachowo prowadzili tę precedensową sprawę. Nie znajdujemy słów by wyrazić naszą wdzięczność za Wasze poświęcenie i profesjonalizm.

***

Wielkie podziękowania dla tych z Was, którzy niezmordowanie pomagali, lub po prostu trzymali za nas kciuki w najczarniejszych czasach.

Pełne oświadczdenie video pod tym linkiem:https://drive.google.com/file/d/17fpbwYaF_Juqj9BIUUSaey3JKgbzM7Ea/view?usp=sharing